Jste zde

Reklama u nás

Ať už jste drobný živnostník či firma s miliónovými obraty, z naší nabídky internetové reklamy si jistě vyberete.

 • ZDARMA - registrace a vytvoření firemního profilu na portálu StrakonickéFirmy.cz Vám zaberou několik minut a jsou zcela zdarma. Jedná se o efektivní reklamu určenou pro všechny. Registraci provedete ZDE.
 • 59 Kč - Reklamní kampaň na Facebooku (balíček BASIC) - jedná se o základní balíček propagace, který je vhodný pro ty, kteří o sobě chtějí dát vědět a nechtějí platit vysoké částky. Náš pracovník pro Vás vytvoří reklamní text podle jednoho z předem připravených vzorů a spolu s Vámi vybraným odkazem a firemním logem zveřejní na sociální síti. Za uvedenou cenu je garantováno minimálne 500 shlédnutí v rámci města Strakonic a blízkého okolí. Cena je účtována za jednorázové použití. Více info ZDE.
 • 89 Kč - Reklamní kampaň na Facebooku (balíček ADVANCED) - další balíček je určený pro ty, kteří mají jasný cíl propagace. Náš pracovník na základě Vašeho přání vytvoří vhodný text i grafiku, které Vám následně předá k odsouhlasení. Za uvedenou cenu Vám garantujeme minimálně 1000 shlédnutí v rámci města Strakonic a blízkého okolí. Tento balíček je zlatou střední cestou a je vhodný pro většinu firem. Cena je účtována za jednorázové použití. Více info ZDE.
 • 129 Kč - Reklamní kampaň na Facebooku (balíček PROFI) - Poslední balíček je určen pro ty, kteří chtějí být opravdu viděni. Na základě jejich přání vytvoříme texty a grafiku a zacílíme reklamu pouze pro určený okruh uživatelů (např. pouze pro uživatele z města Volyně). Oproti nižším balíčkům navíc zveřejníme reklamu také v nejznámějších FB skupinách na Strakonicku, které tvoří tisíce členů. V případě standardního zacílení dovedeme garantovat minimálně 1500 shlédnutí. Cena je účtována za jednorázové použití. Více info ZDE.
 • 149 Kč - Firemní tarif PROFI - základní zvýhodnění Vašeho firemního profilu. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc. Podrobnosti ZDE.
 • 240 Kč - Reklamní banner 4. a 5. úrovně - bannery těchto úrovní se zobrazují ve všech firemních profilech. Tyto bannery mohou být zároveň hypertextovým odkazem na Vámi uvedenou adresu a jsou určeny především pro ty, kteří nechtějí za reklamu utrácet velké sumy. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc.
 • 249 Kč - Firemní tarif PROFI+ - pokročilé zvýhodnění Vašeho firemního profilu. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc. Podrobnosti ZDE.
 • 440 Kč - Reklamní banner 3. úrovně -  tyto bannery jsou stálé a zobrazují se v sekcích "Hlavní strana", "Reklama", "Aktuality", "Kalendář" a ve všech firemních profilech. Běžný uživatel tohoto portálu tak spatří Váš banner hned několikrát během jedné návštěvy. Tyto bannery mohou být zároveň hypertextovým odkazem na Vámi uvedenou adresu. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc. 
 • 520 Kč - Reklamní banner 2. úrovně - bannery 2. úrovně mají stejné vlastnosti jako bannery 3. úrovně pouze s rozdílem prioritnějšího zobrazení. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc. 
 • 600 Kč - Reklamní banner 1. úrovně - bannery 1. úrovně mají stejné vlastnosti jako bannery 2. úrovně pouze s rozdílem prioritnějšího zobrazení. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc. 
 • 960 Kč - Reklamní mega banner - velký banner přes celou šíři stránek, který se zobrazuje pouze na stránce s firemním seznamem. Jedná se o nejnavštěvovanější místo tohoto portálu a společně s velikostí zmíněného banneru jde o nejefektivnější možnost reklamy vůbec. Uvedená cena je za 1 kalendářní měsíc.

Přidat komentář

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Reklama u nás [:db_insert_placeholder_1] => node/912 [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => yRGOLabaph8xHKiGynxa7E_m2yclDymKAtHrnTXMUiE [:db_insert_placeholder_6] => 751 [:db_insert_placeholder_7] => 1521283127 ) in statistics_exit() (line 93 of /home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:873:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Reklama u nás [:db_insert_placeholder_1] => node/912 [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => yRGOLabaph8xHKiGynxa7E_m2yclDymKAtHrnTXMUiE [:db_insert_placeholder_6] => 751 [:db_insert_placeholder_7] => 1521283127 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:81:"/home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:93;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => https://strakonickefirmy.cz/reklama-unas [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_9] => 1521283128 ) in dblog_watchdog() (line 163 of /home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/dblog/dblog.module).