Jste zde

FITKO E.V.A

U nás si zacvičíte nejen na BOSU, při cvičení využíváme pilates pomůcky jako je roller, gumy, pilates kruh, pilates činky a mnoho dalších pomůcek. V našem fitku je několik různých lekcí: BOSU, BOSU spalovací, TABATA, ROLLER. Jedná se o zdravotní cvičení při kterém nejen shodíte nadbytečné kilogramy ale také si zpevníte postavu a přestanou vás bolet záda. Dále nabízíme výživové poradenství pro ty z vás které chcete zhubnout, poradíme vám jak se správně stravovat, hubnout a přitom netrpět hlady. Těšíme se na vás na cvičení.
Hodnocení: 
5
Průměr: 5 (Hlasů: 4)
Úplná adresa firmy: 
Velké náměstí 8
38601 Strakonice
Telefonní čísla: 
608 881 603
Emailové adresy: 
josef.kulhanek@email.cz
IČO: 
60830816
Otevírací doba: 
Pondělí: 15:00-19:30
Úterý: 8:00-21:00
Středa: 8:00-20:00
Čtvrtek: 15:00-21:00
Pátek: 8:15-18:30
Sobota: Zavřeno
Neděle: 9:00-21:00
Druh služeb: 
Fit centra a posilovny
Sportovní a rekreační služby
Sportovní kluby, sportovní prostory

Komentáře

Rozhodně doporučuji, konečně cvičení, které opravdu funguje, přestali mě bolet záda a chodím rovně, jsem maximálně spokojená s přístupem cvičitelky Evči, která se všem věnuje a má perfektní přístup.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Krásné nové prostory, kde se cítíte moc dobře.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Všem vřele doporučuji, krásné prostředí skvělý přístup cvicitelky Evci. Pokaždé odchazim plná energie a s dobrou náladou.
0
Žádné hodnocení

Ještě jsem zapomněla dat hvězdičky :-)
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Krásné prostory, ve kterých se cítím příjemně a ještě krásnější přístup cvičitelky Evči, která dokáže namotivovat :-)
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Přidat komentář

Zde můžete popsat Vaše zkušenosti s uvedenou firmou. Můžete hodnotit její výrobky, služby, ochotu a přístup, prostě cokoliv, co Vás napadne. Pokud firmu hodnotíte určitým počtem hvězd, očekává se, že zde napíšete důvod, proč jste tomu tak učinil. Čím podrobněji hodnocení popíšete, tím větší význam bude pro danou firmu mít. Jeden člověk má právo pouze na jedno hodnocení. Pokud příjde více hodnocení z jedné IP adresy, administrátoři portálu je smažou. Každý komentář je zároveň firmě zaslán jako email. Lze tedy jednoduše pomocí komentáře firmu kontaktovat a počkat si na reakci.
Ohodnoťte tuto firmu.
Ověření
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
8 + 5 =
Dopište správný výsledek.