Jste zde

FindHoliday.cz

Internetová cestovní agentura www.findholiday.cz. Prodáváme zájezdy pouze od těch nejlepších cestovních kanceláří a zaměřujeme se na spokojenost klientů a osobní přístup. Stačí si vybrat zájezd na našich stránkách nebo napsat na info@findholiday.cz a my vám vybereme tu nejlepší dovolenou. Vybírat si můžete z celé řady zájezdů - Egypt, Řecko, Španělsko, Tunisko, Turecko, Bulharsko, ... Pokud vybíráte zájezd s předstihem, můžeme se s vámi sejít i ve Strakonicích. Děkujeme, že nám pomáháte měnit trh cestovního ruchu. Více na našich webovkách.
Hodnocení: 
5
Průměr: 5 (Hlasů: 9)
Úplná adresa firmy: 
Volyňská 41
38601 Strakonice
Telefonní čísla: 
739 186 001
Emailové adresy: 
info@findholiday.cz
IČO: 
01367901
Otevírací doba: 
Pondělí: 9:00-22:00
Úterý: 9:00-22:00
Středa: 9:00-22:00
Čtvrtek: 9:00-22:00
Pátek: 9:00-22:00
Sobota: 9:00-22:00
Neděle: 9:00-22:00
Druh služeb: 
Cestovní kanceláře a průvodci

Komentáře

Super koncept
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Vypadá to zajimave. Určitě se ozvu. Chci jet do Řecka
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Super vyhledávání a přístup k zákazníkům.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Rychlé jednání, příjemná komunikace. Brzo odlétáme s Findholiday.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Radši podpořím tuto strakonickou cestovní agenturu, než nějakou velkou agenturu, která odvede veškeré zisky do zahraničí. Jinak pochvala za rozšířené filtry, jako plážový bar, to se na all inclusive hodí :-)!
0
Žádné hodnocení

Vypadá to velice zajímavě a příjemně se v tom hledá, jen snad by to chtělo větší reklamu ve Strakonicích, narazil jsem na to čistou náhodou na těchto stránkách. Na dovolenou letos nejedu ale rád se už teď inspiruji na příští rok :-).
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Nyní jsme se vrátili s Findholiday z Chorvatska. Krásný apartmán, blízko moře, příjemně strávená dovolená. Děkujeme za zprostředkování, ještě pojedeme do Egypta, takže se určitě ozveme zase.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Vyzkoušeli jsme a vše proběhlo skvěle!
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

S findholiday jsme prožili krásnou dovolenou v Egyptě.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Nejlepší přístup k zákazníkovi s jakým jsem se kdy setkala. Nakonec jsme na vysněnou dovolenou neodletěli, ze zdravotních důvodů, ale co pro nás paní udělala, bylo neskutečné. Hrozně moc děkuji FindHoliday za podporu a pomoc.
5
Průměr: 5 (Hlasů: 1)

Přidat komentář

Zde můžete popsat Vaše zkušenosti s uvedenou firmou. Můžete hodnotit její výrobky, služby, ochotu a přístup, prostě cokoliv, co Vás napadne. Pokud firmu hodnotíte určitým počtem hvězd, očekává se, že zde napíšete důvod, proč jste tomu tak učinil. Čím podrobněji hodnocení popíšete, tím větší význam bude pro danou firmu mít. Jeden člověk má právo pouze na jedno hodnocení. Pokud příjde více hodnocení z jedné IP adresy, administrátoři portálu je smažou. Každý komentář je zároveň firmě zaslán jako email. Lze tedy jednoduše pomocí komentáře firmu kontaktovat a počkat si na reakci.
Ohodnoťte tuto firmu.
Ověření
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
7 + 10 =
Dopište správný výsledek.