Jste zde

Reklamní kampaň na Facebooku

Snažíme se neustále zdokonalovat naše reklamní služby pro podporu Vašeho podnikání. Proto jsme naše reklamní portfolio rozšířili o možnost vytvoření a zajištění reklamní kampaně pro Vaši firmu na sociální síti Facebook.

Facebook už dnes není pouze internetový nástroj sociální interakce mezi mládeží. Pomocí facebooku lze vytvořit velice účinnou reklamní kampaň k propagaci nejen Vaší firmy, ale například i Vašich konkrétních výrobků či služeb.

Starší generace podnikatelů mnohdy vidí internetovou reklamní propagaci jako zbytečně drahou a málo účinnou. Nicméně pravda je taková, že internet stále více zaplavuje naši společnost a stává se nedílnou součástí většiny z nás. Správně cílená internetová reklamní kampaň patří v dnešní době mezi nejúčinnější typy propagace vůbec a facebook, jakožto nejrozšířenější sociální síť k tomu poslouží jako skvělý nástroj.

Co Vám dovedeme v rámci facebookové reklamní kampaně nabídnout?

  • návrh a vytvoření reklamního textu a grafiky s ním spojené (poutavý text a ucelená grafika jsou důležitým lákadlem pro zákazníky a jejich podoba je tak velice důležitá pro úspěch kampaně)
  • odhadnutí správného zahájení kampaně (správné načasování zahájení má veliký vliv na celkovou úspěšnost kampaně)
  • délka trvání kampaně (je důležité odhadnout celkovou dobu trvání kampaně, aby ji uživatelé stihli postřehnout a zároveň aby je nezačala nudit)
  • zacílení pro konečnou skupinu uživatelů (standardně cílíme reklamní kampaň pouze pro uživatele ze Strakonic a blízkého okolí, jelikož právě tito uživatelé se mohou s nejvyšší pravděpodobností stát Vašimi zákazníky)
  • garance minimálního počtu shlédnutí Vaší reklamy (za níže uvedené ceny dovedeme garantovat minimální počet shlédnutí Vaší reklamy)
  • po ukončení kampaně seznámení s výsledky (podrobně Vám sdělíme, kolik uživatelů Vaši reklamu shlédlo, kolik uživatelů bylo osloveno atd.)

fb_baliky

Komentáře

Dobrý den, měl bych zájem o balíček reklamy advanced. Co pro to musim udělat???

Dobrý den, kontaktuje nás telefonicky nebo pomocí emailu, kde Vám vysvětlíme vše co budete potřebovat. Děkujeme za Váš zájem.

Je možné něktrou variantu mírně pozměnit? Měl bych zájem o druhou variantu ale s jednou změnou. Díky

Dobrý den, záleží na tom, o jak velkou změnu se jedná, ale jistě se nějak domluvíme. Prosím o napsání emailu s požadavky na info@strakonickefirmy.cz

je mozne si objednat kampan s vice oslovenymi fanoušky nez 1500?

Dobrý den, napište nám do emailu konkrétní požadavky na oslovení zákazníků a jistě najdeme nějaký kompromis.

Nabídka je velmi zajímavá ale má taková reklama vlastně smysl když nemám fejsbuk?

Dobrý den, jestli máte nebo nemáte facebook se této reklamy vůbec netýká. Reklama obsahuje text, popřípadě obrázek a internetový odkaz, který si sám zvolíte (např. Vaše www stránky nebo profil na našem portálu). Na tento odkaz bude uživatel po kliknutí přesměrován. Pokud byste potřeboval další informace, zavolejte nebo pište email, rádi Vám vše zodpovíme. Příjemný den.

zdravím,měl bych zájem o reklamu na facebooku.

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Zavolejte nám nebo napište email a domluvíme podrobnosti. Příjemný den.

Přidat komentář

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Reklamní kampaň na Facebooku [:db_insert_placeholder_1] => node/530 [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => -cEeE-nc7Tc9fUj1RqERbvFSP1kvTS3SCZVYpZHr3sg [:db_insert_placeholder_6] => 822 [:db_insert_placeholder_7] => 1521283619 ) in statistics_exit() (line 93 of /home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:889:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'testtest'@'slonice.stable.cz' for table 'accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Reklamní kampaň na Facebooku [:db_insert_placeholder_1] => node/530 [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => -cEeE-nc7Tc9fUj1RqERbvFSP1kvTS3SCZVYpZHr3sg [:db_insert_placeholder_6] => 822 [:db_insert_placeholder_7] => 1521283619 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:81:"/home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:93;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => https://strakonickefirmy.cz/fb [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.144.47.21 [:db_insert_placeholder_9] => 1521283620 ) in dblog_watchdog() (line 163 of /home/users/hradecak/strakonickefirmy.cz/web/modules/dblog/dblog.module).